فروشگاه اینترنتی مجیک طب

بستری مناسب برای خرید تجهیزات و کالاهای مصرفی پزشکی (بیمارستانی، کلینیک، مطب و خانگی) در ایران است.
از ویژگی های این سایت میتوان به کالاها با برند های معتبر داخلی و خارجی، گارانتی اصالت کالا، ارسال سریع، بازگشت کالا و مشاوره تخصصی اشاره کرد.
مجیک طب به تمامی تعهدات خود پای بند می باشد. و خاصیتی که باعث شده است مجیک طب نسبت به سایر سایت ها متمایز باشد، به روز رسانی کالا ها، قیمت و افزایش تعداد محصولات خود می باشد. تا بتواند نیاز تمامی مراکز و افراد را برطرف سازد و سطح سلامت کشور و جامعه را ارتقاء دهد.
همچنین مجیک طب با همدلی و همکاری جوانان متخصص مهندسی پزشکی، مستعد، خلاق و با انگیزه در سال ۱۳۹۰ متولد شد. و کار خود را در ابتدا با تجهیز بیمارستان ها و مشاوره تجهیز در حوزه درمان و پوست و زیبایی آغاز کرد.
ضمن در نظر گرفتن زمان در شرایط زندگی مدرن سعی داشته ایم که بستری راحت تر را با توجه به نیاز های شما با حق انتخاب بیشتر نسبت به خرید حضوری برایتان فراهم کنیم. و در طول این مسیر بر اصالت و درستی محصولات فروشگاه اینترنتی در تمامی شرایط ثابت قدم هستیم و با اطمینان کامل اصالت کلیه اجناس را ضمانت میکنیم. و امیدواریم در آینده ای نزدیک با توجه به تجربیات اندوخته بتوانیم به اولین مرجع تخصصی آنلاین تجهیزات پزشکی تبدیل شویم و همواره در کشور عزیزمان در کنار شما عزیزان باشیم.